O nás

Naša spoločnosť Fispo Clean Slovakia s.r.o.  so sídlom v Trenčíne, bola založená koncom roku 1997. Od vzniku sa úzko špecializujeme na dovoz, predaj a servis profesionálnej čistiacej techniky a technológií súvisiacich s čistením od tých najvýznamnejších svetových výrobcov. Naše začiatky sú úzko spojené s distribúciou výrobkov spoločností IPC Soteco ( výrobca profesionálnych vysávačov a tepovačov) a  Ing.O,Fiorentini ( výroba umývacích, zametacích a jednokotúčových strojov ).

Vďaka prepracovanej  predajnej stratégií, rýchlemu a kvalitnému servisu, rýchlym dodávkam náhradných dielov a ústretovým prístupom k požiadavkám našich klientov sa nám podarilo výrobky uvedených značiek, úspešne etablovať na Slovenskom trhu. Prirodzeným vývojom sme postupne náš sortiment rozširovali o nové produkty a dodávateľov, ktorých sme vyberali na základe kvalitných referencií, aby sme dokázali vyhovieť požiadavkám aj tých najnáročnejších klientov.

 

V súčasnosti na trhu zastupujeme nasledovné spoločnosti :

IPC Soteco - Profesionálne vysávače a tepovače

IPC Gansow – podlahové umývacie a zametacie stroje

IPC Portotecnica – vysokotlakové čistiace stroje + parné stroje

DELFIN – profesionálne HEAVY DUTY vysávače a centrálne vysávače

Ing.O.Fiorentini – podlahové umývacie a zametacie stroje, jednokotúčové stroje

ENKE – centrálne vysávače pre domácnosti a hotely

EASTMOP – upratovacie vozíky a príslušenstvo

 

Na základe zvyšujúcich sa požiadaviek našich klientov sme od roku 2010 rozšírili portfólio našich produktov aj o domáce a priemyselné centrálne vysávačové systémy. Realizovali sme niekoľko stoviek domácich a niekoľko desiatok priemyselných inštalácií centrálnych vysávačov s množstvom spokojných klientov. V súčasnosti sme jednou z najvýznamnejších spoločností pôsobiacich na trhu s čistiacou technikou a centrálnymi vysávačmi.

 

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja, servisu a špeciálnych úpravách čistiacej techniky ako aj technickom poradenstve. Disponujeme stabilným tímom pravidelne školených servisných technikov, ktorý sú pripravený poskytnúť Vám záručný a pozáručný servis tej najvyššej kvality.

 

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, zisťujeme jeho potreby a po starostlivom zvážení a zohľadnení jeho požiadaviek a predstáv, profesionálne poradíme s výberom najvhodnejšieho riešenia.

V čom sme silný :

  • 20 ročné skúsenosti z praxe
  • Stabilný tím profesionálov, pripravených poradiť a navrhnúť Vám tie najlepšie riešenia
  • Široká ponuka kvalitných produktov ihneď k odberu
  • Rýchla dostupnosť originálnych náhradných dielov
  • Rýchly a kvalitný servis priamo v priestoroch Vašej spoločnosti

 

Garantujeme Vám profesionálnu úroveň poskytovaných služieb. Sľúbime Vám len to, čo vieme splniť.